d_1531.jpg

 

MUDr. Marta VRTĚLOVÁ

 
 

 

 


Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost, ordinace dětského endokrinologa

 

ekg.gif

 

 

 

 

 

           člen Sdružení praktických lékařů pro děti a dorost

 

o nás     

 

 

 

"Zdraví našich dětí je na prvním místě"

 

minilogo_2.gif

 
naše služby                        

ordinační hodiny

kde nás najdete?

 

 

 

O nás

home

 

Jsme nestátním zdravotnickým zařízením. Naše ordinace byla založena v roce 1993. Od té doby trvale poskytujeme léčebně-preventivní a léčebnou péči pro dětské klienty. Mezi našimi pacienty nechybí novorozenci, kojenci a batolata. Dále se zaměřujeme také na děti předškolního, posléze i školního věku a to až do jejich dospělosti.

Péče, kterou se snažíme našim dětským a dospívajícím klientům poskytnout, je vysoce erudovaná, pramenící z předchozích dlouholetých klinických zkušeností v nemocničním zařízení. U našich klientů tak preferujeme co nejvíce individuální přístup, založený především na důvěře a vzájemném pochopení. Důležitou úlohu ve zdravotní péči sehrává i rodina. Proto se snažíme co nejvíce zapojit rodinné příslušníky do zdravotní péče o svého potomka.

 
 

 

 

 

 


onas

Naše služby

home

 

Našim klientům poskytujeme preventivní prohlídky a různé další preventivní programy, dále pak očkování proti nejrůznějším infekčním nemocem a v neposlední řadě i poradenství.  Rodičům i našim klientům nabízíme zcela individuální přístup. Mezi našimi službami nechybí poradenství a s tím související i edukace, týkající se péče o svého potomka v domácím prostředí. Součástí našich služeb je také lékařská návštěvní služba v domácnostech našich klientů v situacích, kdy dojde k zhoršení zdravotního stavu dítěte.

Očkování, které v současné době nabízíme: očkování proti klíšťové encefalitidě, očkování proti Pneumokokovým nákazám a celá řada dalších, neméně důležitých. Více informací na našich telefonech nebo osobně u nás v ordinaci.

 

 
 

 

 

 

 


nasesluzby

Ordinační hodiny

home

 

Potřebám a přání našich malých klientů se snažíme v maximální možné míře přizpůsobit. Proto jsme se rozhodli poskytovat zdravotní péči rozloženě každý den v týdnu, navíc zavést i takzvanou víkendovou zdravotní péči. V naléhavých případech je ošetření možné i mimo stanovené ordinační hodiny – po předchozí telefonické konzultaci na čísle: +420371594689

 

Ordinační hodiny: 

Pondělí  7:30 – 11:00,                   odpolední ordinace – Pondělí: 13:30 – 15:00

Úterý  7:30 – 11:00

Středa  7:30 – 11:00,                     odpolední ordinace – Středa: 13:30 – 15:00

Čtvrtek  a Pátek  7:30 – 11:00

Sobota  a Neděle  9:00 – 10:00

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 


ordinacníhodiny

 

Kde nás najdete

home

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


kdenasnajdete